Jak se snídá v Kafecu

Kafec je brněnská kavárna, kterou najdete na ulici Veveří. Z venku není nijak nápadná a dost možná byste ji minuli bez povšimnutí. Koneckonců, i interiér je pouze hezkým kavárenským průměrem. Ovšem ta nabídka!
Pokud patříte mezi kavárenské povaleče a snídaňové mlsouny a ještě jste zde nebyli, o hodně přicházíte. Většina sortimentu vás nijak nepřekvapí - dobrá káva či dobré dezerty, zato snídaňové menu vám přímo učaruje. Ona jsou ta snídaňová menu totiž rovnou čtyři, a každé má ještě opravdu hodně podmožností. Vybrat si můžete z menu waflového, sendvičového, vajíčkového a královského. U každého je samozřejmostí možnost vybrat si, na jaký způsob ony wafle, sendviče či vajíčka chcete. V ceně, která není nijak vysoká, je i káva/čaj, nealko a džbánek vody.


Při své snídani v Kafecu jsem si vybrala velké waflové menu (tedy 2 kusy waflí) s cappuccinem, džusem a vodou. I v rámci jednoho menu můžete kombinovat různé druhy waflí, jednu jsem si tedy dala s jahodami a šlehačkou a druhou s banánem, čokoládou a šlehačkou. A věřte mi, byl to opravdový orgasmus pro chuťové buňky.
A proto: Až půjdete po Veveří kolem Kafecu a uvědomíte si, že jste ještě nesnídali, neváhejte!


PS: Pokud nepatříte mezi "kafaře" a objednáte si čaj, dostanete jej v krásném puntíkovaném hrníčku.

čaj

Žádné komentáře:

Okomentovat