Jak se snídá v Mezzaninu

V jednom z minulých příspěvků jsem psala o tom, jak vypadají snídaně v kavárně Park Lane Cafe. Ve druhém ze série těchto článků se podíváme na Mezzanine Café, další z "profláklých" brněnských kaváren. Hned na úvod bohužel musím říct, že jsem od této kavárny očekávala víc.


Snídaňové menu je zde každý den stejné. Můžete si vybrat z několika nabízených slaných či sladkých variant a v ceně máte espresso nebo cappuccino. Jiný nápoj zahrnut není, ale můžete si za zvýhodněnou cenu vybrat z nabídky moštů. Jelikož jsem zatížená na sladké snídaně, vybrala jsem si toasty s bio džemem a cappuccino. Káva byla výtečná, přesně taková, jak má vypadat. Barista navíc vyšvihl na cappuccino krásnou rozetku, takže nejen skvěle chutnalo, ale i vypadalo. S jídlem už to ovšem bylo horší. Obsluha přede mě postavila talíř se dvěma plátky opečeného toustového chleba, mističkou džemu a miniaturním baleným máslem. Džemu bylo dost, ale másla opravdu malý kousek, který mě osobně nestačil. Navíc se musím přiznat, že jsem očekávala klasické zapečené tousty, jen zkrátka se sladkou náplní a dva vysušené plátky toustového chleba moje očekávání těžce zklamaly.
Závěr je tedy asi takový, že do Mezzanina opět někdy ráda zajdu na výborné cappucccino, ale na snídani si raději vyberu jinou kavárnu.

Žádné komentáře:

Okomentovat