Podpořte kávovou osvětu!

V posledních letech se do značné míry rozšiřují informace o kávě mezi laickou veřejnost. Mnoho lidí už ví, jak má vypadat správně připravené espresso a nestěžují si, že přinesený nápoj je příliš malý. Na druhé straně ale stále spousta lidí po příchodu do kavárny suveréně prohlásí, že by si dali "piccolo".

 

Právě touto neznalostí českých kavárenských zákazníků a její nápravou se zabývá stránka www.piccoloneexistuje.cz. Kromě toho, jak má vypadat správně připravené espresso, se zde dočtete i o dalších kávových nápojích i alternativních přípravách, aby jste přesně věděli co očekávat v kavárně pod kterým názvem.
Ti z vás, kteří se o kávu zajímají, stránku nepochybně znají, a ti, kterým je svět kávy víceméně lhostejný na ni asi nikdy nezabrousí. Přesto však můžete pomoct šíření informací o kávě a šetrně upozorňovat veřejnost na fakt, že "piccolo" neexistuje, neboť stránky jsou rozšířené i o eshop, kde naleznete krásné placky s kávovými motivy. Připněte si na tašku, že "PICCOLO NEEXISTUJE" a upozorňujte tímto nenápadným způsobem své okolí na to, jak moc se mýlí, když si objednávají "piccolo".
Cesta ke stále lepšímu světu kávy je zdlouhavá...
A mimochodem, kromě eshopu jsou k dostání i v brněnském Cafe Mitte :-).

Žádné komentáře:

Okomentovat