Kavárenská fotogalerie VIII.

...aneb kam jsem v poslední době chodila na kávu


1. Industra Coffee. Toto kávové nebe na brněnské kavárenské scéně nezklamalo ani mě.
2. Poprocházkové zastavení v Zastávce. Malebná zašitá zahrádka, skvělá káva a božské dezerty. Co víc si přát?
3.,4. Poprocházkové zastavení podruhé, tentokrát v Klafé. Skvělý wrap a ucházející káva, ale dohromady to za to předlouhé čekání a nestíhající obsluhu nestálo.
5. Horké dny si žádají osvěžení. Třeba v podobě ice latte z Placz Café. A pokud hubnete do plavek, udělají vám i nízkotučné :-).
6. Holčíčí odpoledne v Park Lane Cafe. Tato kavárna mě snad ještě nikdy nezklamala a jejich dorty patří k nejlepším v Brně.
7. Kávičky a dortíčky V Melounovém cukru, to je vždycky slast. A když vás navíc obslouží milá paní majitelka s úsměvem a se slovy že vás už dlouho neviděla, nechybí vůbec nic.

A co vy, jaký podnik u vás teď vede? Máte nějakou oblíbenou letní zahrádku?

4 komentáře:

 1. U mě vede momentálně Plazcek a to čistě kvůli jeho dobré poloze a zahrádce do ulice. Jinak souhlasím s Klafé. Byli jsme tam díky zmíňce zde na blogu a měli jsme stejný problém.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám pocit, že Klafé se docela zhoršilo. Dřív jsem tam chodila ráda, i když pravda že ne zase tak často, ale po té poslední návštěvě mě tam asi dlouho neuvidí.

   Vymazat
  2. Škoda, že má Klafé komoditku, ale co jsem tam byl cca před měsícem, tak jsem problém s obsluhou neměl. Možná nabrali nové pracovníky na léto.

   Letní zahrádka se mi líbí v La Váze.

   Vymazat
  3. Možná, nebo zrovna neměli takový fofr. Je pravda, že jejich káva opravdu za moc nestojí a je to škoda, když přitom se samotnou přípravou problém nemají.

   V La Váze je zahrádka opravdu hezká, takových příjemně schovaných je málo :)

   Vymazat