Jaký byl Zomato Foodie Meetup?

Jak jsem nakousla už v minulém článku, nedávno jsem se zúčastnila jedné velmi zajímavé akce. Jednalo se o Zomato Foodie Meetup v restauraci Butcher's Grill & Pasta v Králově Poli. Zomato nahradilo Lunchtime docela nedávno a hned jsem se do této aplikace úplně zamilovala. Používám ji prakticky vždy, když někam jdeme a baví mě sledovat, jaké podniky navštěvují jiní brněnští gastro nadšenci. Proto jsem se na tento meetup těšila jako malá a bylo mi ctí poznat několik milých foodies a taky ty, kdo za fungováním Zomata stojí.


Na žádné foodies akci nesmí chybět dobré jídlo, a ani tady tomu nebylo jinak. V Butcher's pro tuto příležitost přichystali jednoduché, ale propracované menu, skládající se z předkrmu, hlavního chodu a dezertu. Od začátku jsem měla silné pochybnosti o tom, jak to všechno zvládnu sníst, ale bylo to tak výborné, že jsem s tím vůbec neměla problém. U předkrmů jsem si vybrala Teriyaki Pork Satay Salad, který sice nebyl špatný, ale docela nudný a nevýrazný. Beef Carpaccio, které jsem okusila od své drahé polovičky, mi tedy rozhodně chutnalo víc.


 
Mezi hlavními chody se mi sbíhaly sliny na burger, ale bylo mi jasné, že to bych asi doopravdy praskla, a tak jsem zůstala u Beef Bits Strip Steaku s cuketou, karotkou, batáty a bramborovým řezem. Nelituji ani trochu, protože i když nejsem zase takový masožravec, tak jsem si vážně pochutnala. Maso bylo lahodné a šťavnaté a v kombinaci se zeleninou působilo celé jídlo velmi lehce. Zdokumentovala jsem vám i zmíněný burger, který měl mezi ostatními také dobré ohlasy.
Největší dojem na mě ale stejně udělal dezert. Stydím se, ale sladké mě prostě vždycky uspokojí víc, než kus hovězího. Je mi jasné, že provozovatele steak housu to asi nepotěší, ale je to tak. Tohle brownie byla největší dokonalost. V oddělených mističkách horké brownie s kopečkem vanilkové zmrzliny, šlehačka, oříšky a vanilkový krém. Takový servis jsem ještě nikde neviděla a svou nápaditostí mě nadchl na první pohled. Na cheesecake bohužel takové ódy pět nemůžu. Nebyl sice špatný, ale byl to spíš tvarohový dort. Proti tvarohu nic nemám, ale u dortu prezentovaného jako cheesecake zkrátka jako základní surovinu očekávám čerstvý sýr. Chuťově je to potom někde úplně jinde. Jsem tedy ráda, že jsem si jej neobjednala, ale opět jen ochutnala z přítelova talíře.Z restaurace Butcher's Grill & Pasta jsou moje dojmy lehce smíšené. Obsluha i pan majitel mílí a ochotní, jídlo dobré, ale k dokonalosti tomu ještě něco chybělo. Celkově byl ale meetup nadmíru vydařený, až do neplánovaného pozdního zakončení v Super Panda Circuse. Doufám, že jsem se s ostatními zúčastněnými neviděla naposledy a také, že Zomato se bude u svých uživatelů těšit čím dál větší oblibě. Na závěr jsem si dovolila vypůjčit si od @zomatocz jednu společnou fotku :-)


Zomato: Facebook, Instagram, Web
Butcher's Grill & Pasta: Facebook, Zomato, Web,
Kafe v Brně: Facebook, Instagram, Zomato

2 komentáře: