Gill's Coffee Shop & Espresso Bar

Káva v Gill's Coffee Shop & Espresso Bar

Gill's Coffee Shop & Espresso Bar jsem měla v plánu navštívit od chvíle kdy otevřel, což je už nějaký ten čas. Pořád mi to ale nevycházelo a dostala jsem se tam teprve nedávno. Z toho, co jsem slyšela nebo viděla na sociálních sítích, jsem měla docela vysoké očekávání. Musím říct, že bylo splněno. Není to kavárna v pravém slova smyslu, jak by možná někdo mohl očekávat. Sice mají k dispozici několik stolečků, ale je to spíše na krátké posezení a rychlou kávu. Návštěvu můžete spojit i s nákupem zrnek domů, což je víc než praktické. Od Gill's byl skvělý tah tento Coffee Shop otevřít, protože se tak dostali o kousek blíž ke svým zákazníkům. Přeci jen je rozdíl, pokud si sortiment musíte objednat online, a nebo pokud můžete zajít do kamenné prodejny. Obzvlášť když se jedná o pražírnu, která v Brně sídlí.

Interiér v Gill's Coffee Shop & Espresso Bar

Nabídku mají velice úzkou a soustředěnou především na kávu, což k podniku s takovým konceptem přesně sedí. Kromě espressa a nápojů na jeho bázi vám připraví i filtrovanou kávu nebo různé kávové drinky. Na baru zaujímá čestné místo dokonce i legendární Moccamaster, kávovar na filtrovanou kávu, se kterým se, alespoň co já vím, jinde v Brně nesetkáte. Teď v létě navíc přišli s peckou v podobě Cold Brew. Za studena filtrovaná káva, která se přes dva filtry extrahuje mnoho hodin a v tropických dnech je ideálním osvěžením. K tomu něco sladkého (často i RAW) a den je hned hezčí.
Závěrem je třeba dodat, že kromě kávy zde můžete zakoupit i vybavení k její domácí přípravě.
A co vy, už jste Gill's Espresso Bar navštívili?

Interiér v Gill's Coffee Shop & Espresso Bar

Gill's Coffee Shop & Espresso Bar: Zomato, Facebook
Kafe v Brně: Zomato, Facebook, Instagram

Gills espresso Bar Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

3 komentáře:

 1. I dříve bylo možné si koupit v pražírně kávu, je pravda, že byla ukryta ve vnitrobloku :)

  OdpovědětSmazat
 2. No právě, je super, že teď je to takové víc na očích :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Výměna kdekoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovědětSmazat