Bílý králík + VLOG

Minulý víkend jsem poprvé navštívila kavárnu Bílý králík. Její existence mi dlouho unikala, a když jsem se o ní před nedávnem dozvěděla, bylo mi hned jasné, že sem musím co nejdřív. Je to úplně zašité útulné místo, kde se cítíte jako doma. Nebo jako v knihovně. Kavárna se totiž doslova utápí v knihách.

Filtrovaná káva v kavárně Bílý králík

Bílý králík není žádný ultramoderní podnik. Je to místo, které je každým coulem své. Je rájem pro kávomilce i knihomoly. Začnu ale kávou. Jsem ráda, že jsem objevila další místo, kam zajít na dobrý filtr. Pořád se mi zdá, že jich v Brně není zase tolik. A to je škoda. Připraví vám osvědčenou klasiku v podobě kávy od La Bohéme Café, ale i od jiných pražíren. Popíjet ji můžete z hrníčku jako u babičky, při tom sáhnout do jedné z mnohých polic a zalistovat v knížce. Antikvariátní knihy a knihy nakladatelství Větrné mlýny tu i prodávají. 
I když se jedná o kavárnu, docela dobře si dokážu představit jít sem i večer na pivo a pokec v komornějším provedení. Čas tady bude plynout příjemně v každou denní dobu. Doporučuji tuto kavárnu vyzkoušet všem, kteří občas chtějí jít mezi lidi a současně mít klid. Přesně tak na mě totiž Bílý králík působí.

Pokud chcete vidět víc z naší návštěvy, mrkněte na vlog :-)


Bílý králík: Facebook

Bílý králík Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Žádné komentáře:

Okomentovat